Kāpēc pirkt no mums?

Rūpīgi atlasīts, unikāls vintage no visas pasaules

Valkāšanai gatavs, vienā eksemplārā pieejams vintage apģērbs, kas ir jūsu izcilā stila cienīgs. Mēs rūpīgi izvēlamies vintage apģērbu no visas pasaules, lai panāktu unikālu, mūžīgi aktuālu izskatu, ''kā viņi to dara'' stilu.

Augsta kvalitāte garantēta

Neviens nevēlas tērēt līdzekļus par apģērbu, kas vēl būs jāšuj pašiem. Mums rūp mūsu klienti. Desmitgade vintage biznesā (jūs mūs pašus var saukt par vintage!) un vairāk nekā 30 000 pārdotu apģērbu ir ļāvuši mums pilnveidot izcilu kvalitātes pārbaudes sistēmu.

Katrs Northern Grip apģērba gabals tiek uzmanīgi apstrādāts, pārbaudīts vai nav defektu, tvaicēts dezinfekcijai un vajadzības gadījumā salabots. Jūs varat sagaidīt, ka, ja ir kādi labojumi, nelieli defekti vai nolietojuma pazīmes, tie tiks nofotografēti, detalizēti aprakstīti un attiecīgi noteikta cena. Būsiet smalki informēts par to, ko saņemsiet.

Īpaši ātra un bezmaksas piegāde visā pasaulē

Jums nebūs jāgaida nedēļas, lai saņemtu pasūtījumu no mums. Zinām, ka esat priecīgs un ar nepacietību gaidīsiet, kad varēsiet saņemt savu pasūtījumu, tiklīdz noklikšķināsiet uz “pirkt”. Mēs arī esam! Tā kā mēs iepērkam vintage produktus no visas pasaules, mēs zinām visātrāko piegādes kārtību, un mēs ar prieku nododam jums šo labumu.

Mēs piedāvājam bezmaksas standarta piegādi pakām, kuru saņemšana jums prasīs 4-10 darba dienas. Par dažiem papildu Euro saņemsiet vēl ātrāk ar FedEx Express.

Ilgtspējīga izvēle

Mēs ticam ilgtspējībai kā kustībai, dzīvot ar nolūku un glābt pasauli. Vintage izvēle ir videi draudzīgs lēmums, kas ir saskaņots ar mūsu apņemšanos ievērot ētisku un videi draudzīgu uzņēmējdarbības praksi. Turklāt visos sūtījumos izmantojam bioloģiski noārdāmu paku iepakojuma materiālu.

Izcils atbalsts

Mūsu atbalsta komanda dara visu iespējamo, lai palīdzētu mūsu klientiem. Jūtieties brīvi rakstīt, tērzēt vai sazināties ar mums sociālajos tīklos.