PAR MUMS

Northern Grip ir ģimenes uzņēmums un mūsu mērķis ir piedāvāt pašu labāko no vintage, kas kolekcionēts ASV, Francijā, Vācijā, Japānā un citur. Mums vintage ir ne tikai 20 gadus un senāks apģērbs, bet arī kvalitātes, oriģinalitātes un apzināta patēriņa izvēle.

vintage apģērbu veikals no Latvijas

Mūsu stāsts sākās nedaudz vairāk kā pirms 10 gadiem. Pēc savas ilggadējās aizraušanās ar modi un vēsturi, NorthernGrip idejas autore Beāte nolēma vintage kolekcionēšanu padarīt par savu pilnas slodzes darbu. Ar vīra Raita nenogurstošu atbalstu Northern Grip ir izaudzis par vietu, kas pulcē līdzīgi domājošos un visus, kas novērtē nostaļģisku atmosfēru, lielisku stilu un apzinātu dzīvesveidu.

Vintage apģērbu veikals

Pasaulē, kurā tekstila industrija ir viens no būtiskākajiem piesārņotājiem, NorthernGrip piedāvā ilgtspejīgu alternatīvu bez nepieciešamības upurēt individuālo stilu. Mēs ceļojam un dibinām attiecības ar vietējiem dažādās pasaules vietās, lai atlasītu vintage apģērbu kategorijas, kas iet roku rokā ar aktuālajiem trendiem un ir viegli kombinējamas mūsdienu cilvēka garderobē. Īpašu uzmanību pievēršam apģērba kvalitātei un ilgmūžībai un piedāvājam tikai augstākās raudzes vintage apģērbu, kas kalpos vēl gadiem. Lai glābtu īpašākās apģērba vienības no nokļūšanas izgāztuvēs, pēc nepieciešamības tās arī restaurējam, labojam, tīrām un šujam.

vintage apģērbu veikals no latvijas

Gadu gaitā esam atraduši savu nišu un specializējamies primāri āra apģērbā - aitādas kažokos, vilnas mēteļos un ādas jakās. Sākām savu darbību tikai kā vīriešu vintage apgērbu galamērķis, bet nu jau 30 % no kolekcijas sastāda arī sieviešu apģērbi. 

Regulāri sadarbojamies ar stilistiem, māksiniekiem un citiem modes entuziastiem, lai vintage apģērbam piešķirtu aktuālu kontekstu. Fokuss uz konkrētām apģērbu grupām, ļauj mums kļūt par speciālistiem šajā nišā.

80 % mūsu klientu ir no ASV, Kanādas un Japānas, taču kopš 2022.gada esam atvēruši arī 2 veikalus Rīgā.