Kāpēc pirkt no mums?

Rūpīgi atlasīts, unikāls vintage no visas pasaules

Valkāšanai gatavs premium klases vintage apģērbs, kas pieejams tikai vienā eksemplārā. Mēs rūpīgi izvēlamies labāko no visas pasaules, lai piedāvātu gan unikālu, gan mūžīgi aktuālu sortimentu. 

Augsta kvalitāte garantēta

Mums rūp mūsu klienti. 10 gadi vintage biznesā (drīz mūs pašus varēs saukt par vintage!) un vairāk nekā 50 000 pārdotu apģērbu ir ļāvuši mums pilnveidot savu kvalitātes pārbaudes sistēmu.

Katrs Northern Grip apģērba gabals tiek uzmanīgi pārbaudīts, izmazgāts, dezinficēts un vajadzības gadījumā salabots. Ja apģērbam ir kādi redzami un nelabojami defekti, tie ir nofotografēti un aprakstīti, lai Jūs skaidri zināt, ko saņemsiet. 

Īpaši ātra un bezmaksas piegāde

Mēs piedāvājam bezmaksas standarta piegādi Latvijā. Pakas izsūtām katru dienu, lai Jūs savu pasūtījumu saņemtu 1 - 4 darba dienu laikā. 
Sūtījums tiks piegādāts uz Jūsu adresei tuvāko Omniva paku skapi. Ja vēlēsieties saņemt citā paku skapī, to varēsiet pieteikt, kad saņemsiet SMS no Omnivas. 

Pasūtījumu iespējams saņemt arī kādā no mūsu fiziskajiem veikaliem Rīgā - Miera ielā 5 vai Kr.Barona ielā 44, ja vēlaties izmantot šādu opciju, pēc pasūtījuma veikšanas, lūdzu, rakstiet uz info@northerngrip.com

Ilgtspējīga izvēle

Vintage izvēle ir videi draudzīgs lēmums, tāpat kā mūsu apņemšanās ievērot ētisku un videi draudzīgu uzņēmējdarbības praksi. 

Izcils atbalsts

Mūsu atbalsta komanda strādā, lai sniegtu atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem. Jūtieties brīvi rakstīt, tērzēt vai sazināties ar mums sociālajos tīklos vai e-pastā: info@northerngrip.com