Mūsu veikali Rīgā

Vintage apģērbu veikals

@thenortherngrip
@northerngrip
info@northerngrip.com

Miera iela 5, Rīga, Latvija

Darba laiks

No pirmdienas līdz sestdienai no 12:00 līdz 20:00
Svētdien - 12:00 - 16:00

Pirmais Northern Grip showroom/veikals, kas tika atvērts 2022. gada vasarā Rīgā, Latvijā, piedāvā vīriešu un unisex premium vintage apģērbu kolekciju. Atklāsiet dažādas vintage modes ikonas, sākot no 50. gadu kovboju jakām līdz 80. gadu džinsiem, kā arī plašu Carhartt un Dickies preču izvēli, beisbola jakas, sporta komandu džemperus un grupu t-kreklus streefashion entuziastiem.

Barona iela 44, Rīga, Latvija

Darba laiks

No pirmdienas līdz sestdienai no 12:00 līdz 20:00
Svētdien - 12:00 - 16:00

Northern Grip vintage apģērbu veikala otrā atrašanās vieta Rīgā piedāvā plašu vintage sieviešu un vīriešu apģērbu kolekciju, koncentrējoties uz retajiem amerikāņu, japāņu un Eiropas vintage apģērbiem. Atklājiet vintage Levi's, darba apģērbu, ādas jakas, sporta kreklus, t-kreklus, Y2K modi un daudz ko citu. Papildus retajam vintage stilam jūs varat baudīt arī mājīgu bāru, kas piedāvā vietējos dzērienus un lielisku kafiju.

 

*Ņemiet vērā, ka sortiments atšķiras no internetā pieejamā. Lai redzētu, kas ir noliktavā, sekojiet mums TikTok un Instagram. Un, ja kaut kas mūsu tiešsaistes veikalā piesaista jūsu uzmanību un vēlaties to izmēģināt, sazinieties ar mums IG vai rakstiet mums uz info@northerngrip.com.