5 populārākie ādas tērpi 2022. gadā

Ādas jakas un mēteļi vienmēr ir bijuši modē, un šis gads nav izņēmums. Neatkarīgi no tā, vai tā ir klasiska sānu rāvējslēdzēja jaka, ādas mētelis, bomberjaka vai ādas jaka ar žaketu – tām visām ir sava vieta ielu modes pasaulē. Mūsu veikalā mēs piedāvājam plašu vintage ādas tērpu klāstu, sākot no retajiem 50. gadu ādas mēteļiem un 70. gadu ādas žaketēm līdz klasiskām sānu rāvējslēdzēja jakām, bomberiem un parastajām 90. gadu ādas jakām.

Jakas, kas izgatavotas no ādas, ir praktiskas, izturīgas un vienkārši izskatās lieliski. Ja jūs ieguldāt laiku un nedaudz naudas, jūs varat viegli atrast to īpašo ādas apģērbu, kas jums kalpos visu mūžu. Šeit mēs apskatīsim dažas ļaunās ādas jakas un mēteļus no mūsu krājumiem, kas šobrīd ir aktuāli un degs arī nākamgad.

VINTĀŽAS ZAMŠAS JAKAS

Jebkurš raksts par ādas jakām būtu nepilnīgs, nepieminot zamšādas ādas jakas. Eiropiešiem tas ir salīdzinoši jauns materiāls, kas radies kaut kur ap 18. gadsimtu Zviedrijā. Tajā laikā zviedru miecētāji atklāja, ka ir iespējams apgriezt slēpni un izmantot mīksto ādas apakšpusi, lai izveidotu greznus cimdus, kurus iecienījuši franču aristokrāti.

Vēlākajos gados zamšādas pielietojums tika paplašināts arī virsdrēbēs, un zamšāda kļuva par greznu parastās ādas ekvivalentu. Mūsdienās no zamšādas izgatavotām drēbēm ir dažādas formas un formas: zamšādas jakas, zamšādas jakas ar bārkstīm, zamšādas jakas un zamšādas žaketes, lai nosauktu tikai dažas. Zamšāda ir lieliska izvēle cilvēkiem, kuri meklē daudzpusīgu tērpu ar greznu sajūtu. Apskatiet mūsu veikalu, lai iegūtu lielisku vintage zamšādu jakas , krekli un pat mēteļi.

VINTAGE ĀDAS BLAZERA JAKAS

Tā kā 90. gadi atgriežas modē, arī ādas žaketes ir kļuvušas par ikdienas pilsētas drēbju skapja pamatelementu. Tās sola daudz un sniedz vēl vairāk, jo ādas žaketes ir izrādījušās praktiskas, daudzpusīgas, vienlaikus piešķirot vispārēju modernu krāšņumu.

Tie piedāvā perfektu līdzsvaru starp nepiespiestu, slaidu izskatu un tīra piegriezuma apģērba ģeometriju. Mums ir 70., 80. un 90. gadu bleizera jaku izvēle vīriešiem un sievietēm.

VINTAGE ĀDAS MĒTEĻI

Šie vintage ādas mēteļi ir vieni no vecākajiem tērpiem mūsu noliktavā — tie parasti ir datēti ar 50. un 60. gadiem ar dažiem “nesenākiem” izņēmumiem no 80. un 90. gadiem. Viņi ir vecās skolas vīrišķības iemiesojums, kam piemīt noteikta baikeru bandas gaisotne kopā ar nelielu Gestapo un NKVD estētikas piegaršu.

Šie vintage ādas mēteļi ir praktiski neiznīcināmi un tas, ka tie līdz šim ir izdzīvojuši tik labā stāvoklī, ir droša zīme, ka tie kalpos vismaz tikpat ilgi. Ādas mēteļus var apvienot ar plašu ielu apģērbu klāstu, radot perfektu pilsētas izskatu.

VINTAGE ĀDAS BLAZERA JAKAS

Vintage ādas bomber jakas nekad nav izkritušas no modes, un tās ir šeit, lai paliktu. Tie ienāca civilajā modē no Pirmā un otrā pasaules kara militārajiem pilotiem, kuriem vajadzēja, lai tie nenosaltu līdz nāvei lidmašīnu kabīnēs. Tagad bomber jakas ir izplatījušās ielu modē ar daudziem dažādiem veidiem un audumiem. Ir zīda jakas, trikotāžas jakas, audekla bumbvedēju jakas un daudzas citas, taču oriģinālās bija no ādas un ar aitādas oderi.

Mūsu veikalā mums ir vintage tipa B-3 aitādas bumbvedēju jakas, kas ļoti līdzinās oriģinālajai B-3 bumbvedēja jakai, kas paredzēta liela augstuma bumbvedēju pilotiem. Kā ikdienas virsdrēbes jūs atradīsiet arī parastās civilā stila ādas bomberjakas.

VINTAGE BIKER JAKAS

Ādas bikerjaka jeb motojaka, bez šaubām, ir ikoniskākais ādas apģērbs, kas izturējis laika pārbaudi un joprojām pēc 100 gadiem ir ļoti pieprasīts. Oriģinālo motociklistu jaku 1928. gadā izgatavoja Ērvings Šots, un galvenās iezīmes ir palikušas nemainīgas: asimetrisks rāvējslēdzējs, kupla aparatūra un nervozs, dumpīgs izskats.

Mūsu veikalā ir diezgan daudz vintage biker jaku ar rāvējslēdzēju klasiskā melnā un brūnā krāsā. Apskatiet šeit mūsu paplašināto emuāra rakstu par motociklistu jaku vēsturi.